site menu

Bu yaz Kore'ye gitmek isteyip, gidemeyenler için unutulmaz Kore Yazı Dalton Dil Stüdyo'da. Kore severler K-Summer programı ile hem Korece öğreniyor hem de K-pop eğitimi alıyor! Sen de kontenjanlar dolmadan K-Summer'da yerini al!
2019 Yazı Unutulmaz Olacak!
Kore’ye, Kore kültürüne ve Kore müzik akımlarına aşık tüm gençlerin unutulmaz bir yaz geçirecekleri K-Summer programı 17 Haziran- 13 Eylül arasında yapılacaktır. 3 ay sürecek olacak programda Kore severler bir seviye Korece eğitimi alıp, her hafta farklı K-pop dans koreografileri öğrenecekler.
Bu yaz Korece Öğrenmeyen Kalmayacak!
Korece eğitimlerin de öncelikle Kore Alfabesi Hangıl, Korece'ye giriş ve Korece'de cümle yapısı öğretilmektedir. Bir milletin Dili ve kültürü birbirinden ayrılmayan iki önemli unsur olduğundan yeni bir dil öğrenirken öğrencilerimizin o dilin kültürü İle de iç içe olmaları gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için derslerde de diyalog çalışmaları ya da yer tanıtımları yapılırken Kore insanının yaşam tarzını, Kore'nin tarihini ve popüler kültürünü de tanıma fırsatını öğrencilerimize sunuyoruz. Her türlü görsel ve işitsel araçlardan faydalanarak dersleri en verimli ve eğlenceli hale getiriyoruz.
Dalton K-Summer Dans Cover Ekibine Sen de Katıl!
Kore severler On Studio Dance katkılarıyla sizler için hazırladığımız K-pop Dance Cover eğitimine katılacaklar. Bu yaz en top K-pop şarkıların kartografilerini Dalton K-pop Cover ekibi ile birlikte öğrenecekler.
Programa katılmak için formu doldurun.