site menu

YAZ KAMPI DİL PROGRAMLARI 

SORULARINIZIN CEVAPLARI DALTON AKADEMİ’DE

 Çocuklarımız yoğun ve bol tempolu bir eğitim öğretim yılını geride bırakmaya hazırlanırken yaz mevsiminin de kendini hissettirmeye hazırladığı şu günlerde akıllara çocuklarınızın nasıl daha verimli ve donanımlı bir yaz dönemi geçirebilecekleri sorusu sık sık gelmektedir. 

HEM EĞİTİCİ HEM EĞLENCELİ YAZ TATİLİ 

 Çocuklar, yaz tatillerinde eğlenip kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak birbirinden güzel faaliyet ve eğlenceli ders programlarımızla tanışırlar. Böylece hem yabancı dillerini unutmamış hem de öğrendikleri dili konuşma fırsatı bulmuş olurlar. 

ÇOCUKLARINIZ SÜREKLİ KELİME ÖĞRENEN DİJİTAL SÖZLÜĞE DÖNÜŞMESİN!

 Dil, yapısı gereği çok esnek ve edilgendir bu sebeple dil ne kadar az konuşulursa o kadar kısa sürede unutulmaya yüz tutacaktır. Dil öğrenmek demek; ne tüm dil bilgisi kurallarını okumak ne de günde 20 kelime öğrenmek demektir. Dil yaşatıldığında büyür ve gelişir. Bu sebeple çocuklarınıza dili yaşatabilecekleri ortamlar oluşturup söz dağarcıklarının gelişmesine katkıda bulunuruz. 

HER AKTİVİTE ZAMANINDA GÜZELDİR!

 Mevsim özellikleri de dikkate alınarak çocukların tüm dikkatlerini verebilecekleri sabah saatlerinde eğitici ve eğlenceli ders programlarımızı tamamlayıp onlara güneşin ve yazın tadını çıkarabilecekleri belli zaman dilimleri oluşturuyoruz. 

ÇOCUKLAR BECERİ VE YETENEKLERİNİ GELİŞTİRSİN!

 Yabancı dil eğitimi derslerimiz kesinlikle çocukları sıkmayacak ve yazın sıcağında bunaltmayacak şekilde verilecek olup dersler görsel- işitsel materyallerle ve konuşma programlarıyla desteklenecek bu sayede çocukların tüm becerileri aynı oranda gelişebilecektir.


Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.