site menu

Uzak Doğu Dilleri

Korece, Japonca Çince derslerinde öğrencilerin yetilerini keşfetmeleri için dinleme, konuşma, yazma, okuma aktiviteleri öğrenci merkezli yapılır.

incele...

Genel İngilizce

Dalton Genel İngilizce dersleri öğrencilerin dilin 4 temel yönü olan okuma, yazma, dinleme, konuşma yetilerini geliştirmeye yönelik oluşturulmaktadır.

incele...

Kids Eğitimleri

Çocuklar için İngilizce derslerimizde düzenli ödev kontrolü yapılarak çocukların dil gelişimleri öğretmenlerimiz tarafından izlenir ve bu gelişimler velilere raporlanır.

incele...

İngilizce Konuşma Eğitimi

Anadili İngilizce olan eğitmenleri ile, profesyonelce hazırlanmış İngilizce konuşma kursunda öğrencilerin dil gelişimlerini ve akıcılıklarını arttırır.

incele...

AYRICILIKLARIMIZ

Ücretsiz Make-Up dersi

Ücretsiz Make-Up dersi:

Derse Katılamadım diye üzülmeyin
Öğrenciler belli nedenlerle derse katılım sağlayamadıklarında öğretmenlerin belirledikleri saatlerde ücretsiz telafi derslerine katılım sağlayabilirler. Böylece katılamadığınız dersteki konuları öğretmenleriniz ile telafi edip eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kültürel Etkinlik ve Festivaller

Kültürel Etkinlik ve Festivaller:

Öğrendiğiniz Dilin Kültürünü Yaşayın
Bizler eğitim kurumu olmakla birlikte dilin kültürün ayrılmaz bir parçası olduğunu bilerek kültür merkezi olarak da varlığımızı sürdürüyoruz. Kültür aktiviteleriyle sizlere öğrendiğiniz dilin kültürünü yaşatıyoruz. Böylece öğrendiğiniz dilin konuşulduğu ülkeye gittiğinizde farklı kültürlere daha rahat adapte olacaksınız.

%100 Konuşma Garantisi

%100 Konuşma Garantisi:

Akıcı Yabancı Dil Konuşmanın Yolu
Dalton Konuşma Kulübü akıcı bir şekilde yabancı dil konuşmanız için büyük fırsat sunuyor. Konuşma kulüplerinde yeni bir dili konuşmaya başlamanın verdiği heyecanla öğrendiğiniz dili yabancı öğretmenlerle pratik yapma şansı yakalayacaksınız. İlgi alanlarınıza göre seçilen konularla konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştireceksiniz.

VIP Sınıf Uygulaması

VIP Sınıf Uygulaması

Kendi öğrenme hızınızda işlenen dersler
Dalton Dil Studyo sınıflarında öğrenimi daha etkin kılmak için sınıfların mevcudu düşüktür. Klasik sınıf standartlarına göre VIP sınıf uygulamasında öğretmen öğrenciyle daha çok birebir ilgilenerek öğrencinin öğrenme hızını maksimize eder.

Etkinlikler
Blog
Fotoğraf Arşivi