site menu

Resmi ve Özel Kurumlara Yönelik Yabancı Dil Programları   

  Teknolojinin gelişmesiyle firmaların pazarları genişlemiş ve dünya küçülmeye başlamıştır. Bu nedenle ülkelerin ve şirketlerin uluslararası bağlantı kurmaları hayati önem taşımaktadır. Dolayısıyla ithalat-ihracat, üretim teknolojisi, teknolojik araçlar üzerine çalışan şirketler için İngilizcenin yanında Almanca, Rusça, Çince, Japonca gibi pek çok yabancı dilin önemi ortaya çıkmıştır. 

  Dalton Dil Stüdyo şirketler ve çalışanlarının yabancı dil, kültürel iletişim konularında yaşayacakları sorunları en etkili şekilde çözmek için uzmanlaşmış eğitim kadrosuyla etkin çözümler bulmaktadır.


  Dalton Dil Stüdyo'nun öncelikli amaçlarından biri 100 yıllık eğitim geleneğiyle çağdaş yöntemleri harmanlayarak özel ve resmi kurumların yabancı dil problemlerine çözüm ortağı olmaktır. Bu nedenle Dalton Dil Stüdyo uzman kadrosu kurum ve kuruluşların amaç ve taleplerini analiz ederek sizlere en doğru eğitim programlarını hazırlar. Kurumumuzda genel İngilizce programı dışında sizlerin ihtiyaçlarına yönelik 15 farklı yabancı dil ve  farklı eğitim programıyla eğitimlerimiz hazırlanmaktadır. Eğitim kadromuz en doğru analizlere ulaşmak için kurum yöneticileriyle ve kursiyerlerle yapılan mülakatlar neticesinde seviye tespit sınavı yapılır. Ulaşılan bilgiler dahilinde bir rapor hazırlanır ve şirketinize sunulur. Sunulan bilgiler ışığında sizlere özel eğitim programı oluşturulur.


Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.