site menu

NEDEN ARAPÇA?

Arapça Arap Yarımadası’nda yaygın konuşulan bir dildir. Türkiye ve Arap ülkeleri arasında gelişen ticari ve kültürel ilişkilerden dolayı günümüzde Arapçanın önemi bir hayli artmaktadır. Turizm, ithalat, ihracat veya akademik anlamda çalışmalar yapacak kişiler için Dalton Dil Stüdyo Arapça pratik ve etkili öğrenme yöntemleri kullanır. Dalton Dil Stüdyo Arapça kursu derslerimizde tüm dünyada geçerli olan Fasih Arapçası öğretilir.

KURS DETAYLARI

Dalton Arapça kursu eğitimleri öğrencilerin dilin 4 temel yönü olan okuma, yazma, dinleme, konuşma yetilerini geliştirmeye yönelik oluşturulmaktadır. Bu sayede kelime dağarcığınızı genişletip gramer konularını günlük iletişim diyalogları içine yerleştirerek öğreneceksiniz.

Verilen eğitim Avrupa dil portfolyosuna uygun (CEFR) başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm seviyeleri içerir. Uyguladığımız eğitim modeli gereği yetenekleriniz doğrultusunda keyif alarak rahat bir ortamda İngilizce dil becerinizi geliştireceksiniz.

  • Gerekli Seviye: Minimum A1
  • Sınıf mevcudu: Birebir Eğitim ve VIP Eğitim

AMAÇLAR

Dalton Arapça kursu eğitimleri sınıflarında öğrenimi daha etkin kılmak için sınıfların mevcudu düşüktür.

Küçük grup eğitiminde öğretmenler öğrencilerin dil ihtiyaçlarına ve taleplerine göre dersler hazırlayabilir ve böylece eksik olduğunuz alanları İngilizce seviyenizi yükselterek giderirsiniz.

Kursumuz Okuma, yazma, konuşma, dinleme yetilerinizi destekleyerek, kelime dağarcığınızı geliştirir ve akıcı konuşmanızı sağlar.

KALİTE GÜVENCESİ

Pedagojik eğitim almış uzman kadromuz tarafından alınan eğitim kalitesinin yüksek olması ve öğrencilerin sınıfta daha aktif olması için küçük grup eğitimi verilmektedir.

Her ay düzenli olarak eğitim danışmanı (koçu) tarafından öğrencilerin eğitim süreci izlenir, raporlanır ve rapor öğrenciye sunularak her kişinin yeteneği doğrultusunda yönlendirme yapılır.

Kurs bitimi ve kur atlama sınavlarından başarısız olan öğrencilerin devamsızlıklarına ve ödev takibine bakılarak tekrar ücretsiz kurs yenileme hakları vardır.


Seviye Tespit Sınavı
Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.