site menu

Neden Yunanca?

3000 yıllık, insanlık tarihine iz bırakan Yunanca en eski dillerden biridir. Antik Yunanca Klasik Yunan uygarlığının dili olarak kullanılmıştır. Yunanistan’ın resmi dili modern Yunanca Antik Yunancadan oldukça farklı olmakla beraber köken olarak Antik Yunanca ’ya dayanır. Dalton Dil Stüdyo Yunanca eğitimi Yunancayı günlük ve akademik anlamda öğrenmek isteyen kişiler için özel hazırlanan bir programdır. Öğrencilerin amaç ve istekleri tespit edildikten sonra eğitimlere başlanılır.

Kurs Detayları

Dalton Dil Stüdyo Yunanca dersleri öğrencilerin dilin 4 temel yönü olan okuma, yazma, dinleme, konuşma yetilerini geliştirmeye yönelik oluşturulmaktadır. Bu sayede kelime dağarcığınızı genişletip gramer konularını günlük iletişim diyalogları içine yerleştirerek öğreneceksiniz.

Verilen eğitim Avrupa dil portfolyosuna uygun (CEFR) başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm seviyeleri içerir. Dalton eğitim sistemi gereği yetenekleriniz doğrultusunda keyif alarak rahat bir ortamda Yunanca dil becerinizi geliştireceksiniz.

Amaçlar

Dalton Dil Stüdyo Yunanca kursu eğitimi sınıflarında öğrenimi daha etkin kılmak için sınıfların mevcudu düşüktür.

Küçük grup eğitiminde öğretmenler öğrencilerin dil ihtiyaçlarına ve taleplerine göre dersler hazırlayabilir ve böylece eksik olduğunuz alanları İngilizce seviyenizi yükselterek giderirsiniz.

Kursumuz Okuma, yazma, konuşma, dinleme yetilerinizi destekleyerek, kelime dağarcığınızı geliştirir ve akıcı konuşmanızı sağlar.

Kalite Güvencesi

Dalton Dil Stüdyo Yunanca kursu derslerinde Pedagojik eğitim almış uzman kadromuz tarafından alınan eğitim kalitesinin yüksek olması ve öğrencilerin sınıfta daha aktif olması için birebir ve VIP eğitimleri verilmektedir.

Her ay düzenli olarak eğitim danışmanı (koçu) tarafından öğrencilerin eğitim süreci izlenir, raporlanır ve rapor öğrenciye sunularak her kişinin yeteneği doğrultusunda yönlendirme yapılır.

Kurs bitimi ve kur atlama sınavlarından başarısız olan öğrencilerin devamsızlıklarına ve ödev takibine bakılarak tekrar ücretsiz kurs yenileme hakları vardır.

Gerekli Seviye: Minimum A1

Sınıf Mevcudu: VIP ve birebir eğitim


Seviye Tespit Sınavı
Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.