site menu

Hayalinizdeki gibi akıcı İngilizce konuşmak Dalton Amazing 3 Club ile mümkün! Tek yapmanız gereken haftada 3 saat İngilizce Kulüpleri'ne katılmak!

WORD MEMORY GAME

İngilizce öğrenirken, öğrendiklerimizi geliştirirken en can alıcı konu kelime bilgisidir. Kelime ezberlemenin, ezberlediğimiz kelimeleri cümle içinde kullanmanın da zorlayıcı olduğunu biliyoruz. Hepimiz zamanında kelime kartları, kelime defterleri, bin bir türlü uygulamalar ile zamanımızı harcadık. Peki ya bu kelimelerin hangileri hala aklımızda? Belki %30’u, %40’ı aklımızda. 
Dalton Dil Stüdyo ile öğrendiğiniz kelimelerin %100’unu aklınızda tutmaya ne dersiniz?
Sanki bu nasıl mümkün dediğinizi duyar gibiyiz. Haftada sadece 1 saatinizi ayırarak sosyal bir ortamda Dalton Dil Stüdyo Word Memory Game çalışmalarına katılarak bu mümkün. Unutmayın ki kelime bilgimizi ne kadar çok geliştirirsek o kadar kolay ve doğal konuşabiliriz. 

İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ

Rahatlıkla İngilizce konuşmak bir çok kişinin hayali. Ancak bilmemiz gereken şu ki bazen bu çok kolay olmayabilir. Bu yolda gerekli olan şey; gramer çalışmasının yanı sıra öğrendiğimiz kelime ve gramer bilgileri üzerinde pratik kazanmak olacaktır. Bu nedenle Dalton Konuşma Kulübü  akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanız için büyük fırsat sunar. İngilizce Konuşma Kulüpleri’nde yeni bir dili konuşmaya başlamanın verdiği heyecanla İngilizceyi yabancı öğretmenlerle pratik yapma şansı yakalayacaksınız. İlgi alanlarınıza göre seçilen konularla İngilizce konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştireceksiniz. 

İNGİLİZCE FİLM KULÜBÜ

En sevdiğiniz oyuncuların filmleri, ödüllü filmleri izleyip, yorumlayarak İngilizce öğrenmek kulağa gayet hoş geliyor. Dalton Dil Stüdyo Movie Club’ta yaptığımız tam da bu. Düzenli aralıklar dahilinde öğrencilerin İngilizcelerini canlı tutacak ve dil öğrenimini destekleyecek filmler sayesinde Dalton Dil Stüdyo profesyonel eğitim kadrosu olarak yabancı dil öğrenmeyi daha etkili hale getiriyoruz. Sinema gösterimlerinde farklı ülke kültürlerini içeren filmleri özenle seçip öğrencilerimizin dil gelişimlerini doğal bir şekilde destekliyoruz.

Seviye Tespit Sınavı
Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.