site menu  İzmir’in en iyi dil kursu Dalton Dil Stüdyo çocuklar için İngilizce programında anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin ihtiyaç ve ilgi alanlarına yönelik İngilizce bilgilerini geliştirmeleri amacıyla yüksek standartlarda eğitimler verilir.

Bu programda öğrencilerin kendilerini ev ortamında hissederek, öğrenmeye daha kolay adapte olmalarını sağlanır. Hem okul derslerine destek hem de zihinsel gelişimlerine destek olmak amacıyla bilgi öğrencilerimize merak uyandıracak şekilde sunulur. Geleceğin liderlerini yeni bir dile teşvik etmek amacıyla dersler ilgi çekici konular üzerinden işlenir.

  İngilizcenin küçük yaşlardan itibaren öğrenmek çocukların beyin ve çene kaslarının gelişimi için çok önemlidir. Çocuklar için anadilinden sonra yabancı bir dil öğrenmek ciddi bir süreç gerektirmektedir. Bu süreci doğru bir şekilde yürütmek amacıyla çocuklar için İngilizce derslerimizde dilin doğal bir öğrenme yöntemlerini kullanmaktayız. Çocukların İngilizceyi kalıcı bir şekilde öğrenmeleri için çeşitli uluslararası müfredatları drama, oyun ve öğretici materyallerle ile genişletiyoruz. Eğitim ortamımız ve çocukların gelişimlerine uygun seçtiğimiz materyaller ile öğrenciler sıkılmadan eğlenerek İngilizce becerilerini geliştiriyorlar. Çocuklar için İngilizce derslerimizde düzenli ödev kontrolü yapılarak çocukların dil gelişimleri öğretmenlerimiz tarafından izlenir ve bu gelişimler velilere raporlanır.

  Çocuk İngilizce eğitimlerimizde öğrenmeyi kalıcı kılan yönlerden birisi de öğrencilere drama etkinliklerinin yaptırılmasıdır. Böylece çocuklar sosyal fobilerini yenerek öğrenme sürecine rahatça odaklanırlar.

  • 6 kişilik VIP Sınıflar
  • Uluslararası Dil Sınavlarına Hazırlık
  • Drama ve Oyunlarla Eğlenceli İngilizce
  • Okul Eğitimine Destek
  • Kolej Düzeyinde Yabancı Dil

Yılbaşı Etkinliğimizi İzlemek İçin Tıklayınız.

Çocuk Festivalimizi İzlemek İçin Tıklayınız.

Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.