site menu

NASIL BİR EĞİTİM?

Dalton Dil Stüdyo Japonca kursunda sizlere Japonca dilini yaşayarak öğrenme fırsatı sunar. Öğrenilmek istenen dil ne kadar çok olaylarla ilişkilendirilirse o kadar kalıcılığı artar. Dalton sınıflarında önce, dil size sevdirilir ve bu adımdan sonra öğrenme süreci başlar. Dalton Dil Stüdyo’dz dili hayatınızın merkezine alarak öğrenme sürecinizin devamı sağlanır. Dalton Dil Stüdyo Japonca kursu derslerinde öğrencilerin yetilerini keşfetmeleri için dinleme, konuşma, yazma, okuma aktiviteleri öğrenci merkezli yapılır ve öğrencinin sınıfta aktif olması için motive edici çalışmalar yapılır.

  • Gerekli Seviye: Minimum A1
  • Sınıf mevcudu:6-12  kişi

NEDEN JAPONCA?

Küreselleşen Dünya ekonomisinde İngilizce yanında ikinci bir dil bilmenin önemi artmaktadır. Dünyanın en güçlü 3. ekonomisi olan Japonya’nın Türkiye ile gelişen ticari ve kültürel ilişkilerden dolayı günümüzde Japonca iş dünyasında ayrı bir yer edinmiştir. Bu nedenle hem farklı bir kültürle tanışmak hem de iş dünyasında fark yaratmak isteyen kişiler için Dalton Akademi Japonca eğitimi eşsiz bir deneyim olacaktır.

JAPONCA ÖĞRENEREK GÜNLÜK YAŞAM VE İŞ HAYATINDA FARK YARATIN!

BU KURS KİMLER İÇİNDİR?

Kendi kültürümüzden farklı kültürlerle tanışmak Dünya görüşümüzü genişletmektedir. Japonya ve Japon kültürüne ilgi duyanlar, Japonca’yı iş dünyasında kullanmak isteyenler, Japonya’ya seyahat etmeyi düşünenler kesinlikle olumsuz ön yargılardan kurtulup, Japonca eğitimi almaları verimli bir başlangıç olacaktır.

JAPONCA NASIL BİR DİLDİR?

Asya dillerinin yazı sistemlerinden dolayı zor olduğuyla ilgili ön yargılarımız vardır ancak bilinenin aksine özellikle de Japonca öğrenmek İngilizceden bile daha kolaydır. 

SADECE SİZE JAPONCA ÖĞRETMİYORUZ JAPON KÜLTÜRÜNÜ SİZLERLE TANIŞTIRIP KÜLTÜRÜ YAŞATIYORUZ!

Dil ve kültür birbirinden ayrılmaz bir bütündür. Dil, sosyal yapının ve kültürün aynası durumundadır. Bu noktadan yola çıkarak Dalton Akademi Japon kültürünü öğrencileriyle birlikte yaşatıyor…

  • Anime Günleri
  • Japon Kültür Günleri
  • Manga Okuma Etkinlikleri
  • Japon şirket ve kurum ziyaretleri

Biliyor muydunuz?
Japon otomobilleri Toyota, Nissan, Subaru, Mazda, Honda, Daihatsu, Mitsubishi, Suzuki Türkiye'dedir. Sony ve San-yo elektronik ürünleri çok yaygındır.

Seviye Tespit Sınavı
Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.