site menu

NEDEN ALMANCA?

100 milyon insanın kullandığı Almanca ülkemizde 3.000’den fazla Alman firması bulunmasından dolayı önem arz eder. Almanya ile ithalat-ihracat yapan, ticari ve kültürel ortaklığı bulunan birçok kurum ve kuruluş bünyesinde çalıştırmak üzere Almanca bilen çalışan aramaktadır. Aynı zamanda Almanya eğitimde öncü ülkelerden biridir. Akademik hayatlarına Almanya’da devam etmek isteyenlerin Almanca öğrenmeleri ilk tercihleri arasına girmektedir. Bu nedenle Dalton Akademi Almanca eğitimleri 7’den 70’e tüm yaş gruplarının ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için oluşturulmuştur.

KURS DETAYLARI

Dalton Almanca dersleri öğrencilerin dilin 4 temel yönü olan okuma, yazma, dinleme, konuşma yetilerini geliştirmeye yönelik oluşturulmaktadır. Bu sayede kelime dağarcığınızı genişletip gramer konularını günlük iletişim diyalogları içine yerleştirerek öğreneceksiniz. Verilen eğitim Avrupa dil portfolyosuna uygun (CEFR) başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm seviyeleri içerir. Dalton eğitim sistemi gereği yetenekleriniz doğrultusunda keyif alarak rahat bir ortamda İngilizce dil becerinizi geliştireceksiniz.

 • Gerekli Seviye: Minimum A1
 • Sınıf mevcudu: 6-12 kişi

AMAÇLAR

 • Dalton Almanca eğitimi sınıflarında öğrenimi daha etkin kılmak için sınıfların mevcudu düşüktür.
 • Küçük grup eğitiminde öğretmenler öğrencilerin dil ihtiyaçlarına ve taleplerine göre dersler hazırlayabilir ve böylece eksik olduğunuz alanları İngilizce seviyenizi yükselterek giderirsiniz.
 • Kursumuz Okuma, yazma, konuşma, dinleme yetilerinizi destekleyerek, kelime dağarcığınızı geliştirir ve akıcı konuşmanızı sağlar.

KALİTE GÜVENCESİ

 • Pedagojik eğitim almış uzman kadromuz tarafından alınan eğitim kalitesinin yüksek olması ve öğrencilerin sınıfta daha aktif olması için küçük grup eğitimi verilmektedir.
 • Her ay düzenli olarak eğitim danışmanı (koçu) tarafından öğrencilerin eğitim süreci izlenir, raporlanır ve rapor öğrenciye sunularak her kişinin yeteneği doğrultusunda yönlendirme yapılır.
 • Kurs bitimi ve kur atlama sınavlarından başarısız olan öğrencilerin devamsızlıklarına ve ödev takibine bakılarak tekrar ücretsiz kurs yenileme hakları vardır.

DALTON AKTİVİTELERİ

Dalton Dil Stüdyo İtalyanca kursuna kayıt olmuş öğrenciler ücretsiz Dalton Aktivitelerine katılabilirler. Aktiviteler katılıp hem Almanca dil becerilerini geliştirip hem de sosyalleşebilirler. Dil ve kültür birbirinden ayrılmaz bir bütündür. Dil, sosyal yapının ve kültürün aynası durumundadır. Bu noktadan yola çıkarak Dalton Dil Stüdyo Alman kültürünü öğrencileriyle birlikte yaşatıyor…

 • Sinema Günleri
 • Kültürel Söyleşi ve Seminerler
 • Mini Kültür Festivalleri


Seviye Tespit Sınavı
Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.