site menu

ÜLKELERİN KÜLTÜRLERİNE YÖNELİK MİNİ FESTİVALLER

Öğrendiğiniz Dilin Kültürünü Yaşayın


 Bizler eğitim kurumu olmakla birlikte dilin kültürün ayrılmaz bir parçası olduğunu bilerek kültür merkezi olarak da varlığımızı sürdürüyoruz. Kültür aktiviteleriyle sizlere öğrendiğiniz dilin kültürünü yaşatıyoruz. Böylece öğrendiğiniz dilin konuşulduğu ülkeye gittiğinizde farklı kültürlere daha rahat adapte olacaksınız.


DALTON KULÜP

Öğrenci Etkinlik Merkezi

Dil öğreniminde yaşanan zorlukların üstesinden gelebilmek için ders dışında öğrencilerin hem eksikliklerini giderebilecekleri hemde eğlenceli, yaratıcı aktiviteleri uygulayabilecekleri öğrenme ortamları oluşturuyoruz.


SİNEMATEK

Burada Film Salondan Çıktıktan Sonra Başlar


Düzenli aralıklar dahilinde öğrencilerin öğrendikleri dilleri canlı tutacak ve dil öğrenimini destekleyecek filmler sayesinde Dalton Akademi’de yabancı dil öğrenmeyi daha etkili hale getiriyoruz. Sinema gösterimlerinde farklı ülke kültürlerini içeren filmleri özenle seçip sanatseverlerle buluşturuyoruz.


KONUŞMA VE YAZMA KULÜBÜ

Akıcı Yabancı Dil Konuşmanın Yolu


Dalton Konuşma Kulübü  akıcı bir şekilde yabancı dil konuşmanız için büyük fırsat sunuyor.Konuşma kulüplerinde yeni bir dili konuşmaya başlamanın verdiği heyecanla öğrendiğiniz dili yabancı öğretmenlerle pratik yapma şansı yakalayacaksınız. İlgi alanlarınıza göre seçilen konularla konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştireceksiniz. 

Biz Sizi Arayalım