site menu

Dalton Dil Stüdyo İngilizce kursu, yeni bir dil öğrenmenin temel becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Öğretmenlerimiz öğrencilerin yeteneklerine göre okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerini geliştirmek için gerçek hayattan örneklerle yabancı dil kullanımında karşılaşabileceğiniz zorlukların üstesinde gelmek amaçlı eğitimler verir.

KURS DETAYLARI

Dalton Dil Stüdyo Genel İngilizce kursu öğrencilerin dilin 4 temel yönü olan okuma, yazma, dinleme, konuşma yetilerini geliştirmeye yönelik oluşturulmaktadır. Bu sayede kelime dağarcığınızı genişletip gramer konularını günlük iletişim diyalogları içine yerleştirerek öğreneceksiniz.

Verilen eğitim Avrupa dil portfolyosuna uygun (CEFR) başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm seviyeleri içerir. Dalton eğitim sistemi gereği yetenekleriniz doğrultusunda keyif alarak rahat bir ortamda İngilizce dil becerinizi geliştireceksiniz.

NASIL ÖĞRENECEKSİNİZ?

İngilizce öğreniminde ders konuları ilgi çekici ve eğlenceli ise; daha etkili bir şekilde öğrenileceğini düşünmekteyiz. Bu nedenle öğretmenlerimiz öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini destekleyen, öğrencileri motive eden  kullanılarak sınıfta güven oluşturmaktadır. Yabancı dil öğrencinin kendi yeteneklerini keşfederek öğrenildiğinde kalıcı olmaktadır.

Dalton Dil Stüdyo İngilizce derslerinde öğrencilerin yetilerini keşfetmeleri için dinleme, konuşma, yazma, okuma aktiviteleri öğrenci merkezli olarak yapılır ve öğrencinin sınıfta aktif olması desteklenir. Ders programları sadece ders kitaplarındaki müfredata göre değil öğrencilerin hedeflerine ve amaçlarına uygun olarak hazırlanır.

AMAÇLAR

  • Dalton Dil Stüdyo İngilizce sınıflarında öğrenimi daha etkin kılmak için sınıfların mevcudu düşüktür.
  • Küçük grup eğitiminde öğretmenler öğrencilerin dil ihtiyaçlarına ve taleplerine göre dersler hazırlayabilir ve böylece eksik olduğunuz alanları İngilizce seviyenizi yükselterek giderirsiniz.
  • Kursumuz Okuma, yazma, konuşma, dinleme yetilerinizi destekleyerek, kelime dağarcığınızı geliştirir ve akıcı konuşmanızı sağlar.

KALİTE GÜVENCESİ

  • Pedagojik eğitim almış uzman kadromuz tarafından alınan eğitim kalitesinin yüksek olması ve öğrencilerin sınıfta daha aktif olması için küçük grup eğitimi verilmektedir.
  • Her ay düzenli olarak eğitim danışmanı (koçu) tarafından öğrencilerin eğitim süreci izlenir, raporlanır ve rapor öğrenciye sunularak her kişinin yeteneği doğrultusunda yönlendirme yapılır.
  • Kurs bitimi ve kur atlama sınavlarından başarısız olan öğrencilerin devamsızlıklarına ve ödev takibine bakılarak tekrar ücretsiz kurs yenileme hakları vardır.

DALTON AKTİVİTELERİ

Dalton Dil Stüdyo İngilizce kursuna kayıt olmuş öğrenciler ücretsiz Dalton Aktivitelerine katılabilirler. Aktiviteler katılıp hem İngilizce dil becerilerini geliştirip hem de sosyalleşebilirler. Dil ve kültür birbirinden ayrılmaz bir bütündür. Dil, sosyal yapının ve kültürün aynası durumundadır. Bu noktadan yola çıkarak Dalton Dil Stüdyo İngiliz kültürünü öğrencileriyle birlikte yaşatıyor…

  • Konuşma Kulübü
  • Sinema Günleri
  • Kültürel Söyleşi ve Seminerler
  • Mini Kültür Festivalleri


Seviye Tespit Sınavı
Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.