site menu

NEDEN İSPANYOLCA?

İspanyolca Hint –Avrupa dil ailesinin Roman dilleri grubuna bağlıdır. Aynı dil ailesinden gelen Fransızca, İtalyanca en fazla da Portekizce ile benzerlik göstermektedir. İngilizce dışında geleceğin 10 dili arasında ilk sırada bulunan İspanyolca dünyada 400 milyon kişi tarafından anadil olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle birçok kişi 2. Yabancı dil olarak İspanyolca öğrenmektedir. Dalton Dil Stüdyo'da verilen dersler öğrencilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda verilmektedir.

KURS DETAYLARI?

Dalton Dil Stüdyo İspanyolca kursu dersleri öğrencilerin dilin 4 temel yönü olan okuma, yazma, dinleme, konuşma yetilerini geliştirmeye yönelik oluşturulmaktadır. Bu sayede kelime dağarcığınızı genişletip gramer konularını günlük iletişim diyalogları içine yerleştirerek öğreneceksiniz. Verilen eğitim Avrupa dil portfolyosuna uygun (CEFR) başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm seviyeleri içerir. Uyguladığımız eğitim modeli  gereği yetenekleriniz doğrultusunda keyif alarak rahat bir ortamda İspanyolca dil becerinizi geliştireceksiniz.

 • Gerekli Seviye: Minimum A1
 • Sınıf mevcudu: 6-12 kişi

AMAÇLAR

 • Dalton Dil Stüdyo İspanyolca sınıfı eğitimi sınıflarında öğrenimi daha etkin kılmak için sınıfların mevcudu düşüktür.
 • Küçük grup eğitiminde öğretmenler öğrencilerin dil ihtiyaçlarına ve taleplerine göre dersler hazırlayabilir ve böylece eksik olduğunuz alanları İngilizce seviyenizi yükselterek giderirsiniz.
 • Kursumuz Okuma, yazma, konuşma, dinleme yetilerinizi destekleyerek, kelime dağarcığınızı geliştirir ve akıcı konuşmanızı sağlar.

KALİTE GÜVENCESİ

 • Pedagojik eğitim almış uzman kadromuz tarafından alınan eğitim kalitesinin yüksek olması ve öğrencilerin sınıfta daha aktif olması için küçük grup eğitimi verilmektedir.
 • Her ay düzenli olarak eğitim danışmanı (koçu) tarafından öğrencilerin eğitim süreci izlenir, raporlanır ve rapor öğrenciye sunularak her kişinin yeteneği doğrultusunda yönlendirme yapılır.
 • Kurs bitimi ve kur atlama sınavlarından başarısız olan öğrencilerin devamsızlıklarına ve ödev takibine bakılarak tekrar ücretsiz kurs yenileme hakları vardır.

DALTON AKTİVİTELERİ

Dalton Dil Stüdyo İspanyolca kursuna kayıt olmuş öğrenciler ücretsiz Dalton Aktivitelerine katılabilirler. Aktiviteler katılıp hem İspanyolca dil becerilerini geliştirip hem de sosyalleşebilirler. Dil ve kültür birbirinden ayrılmaz bir bütündür. Dil, sosyal yapının ve kültürün aynası durumundadır. Bu noktadan yola çıkarak Dalton Dil Stüdyo İspanyol kültürünü öğrencileriyle birlikte yaşatıyor…

 • Sinema Günleri
 • Kültürel Söyleşi ve Seminerler
 • Mini Kültür Festivalleri
Seviye Tespit Sınavı
Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.