site menu

NEDEN FARSÇA?

Arap Alfabesi ile yazılan Farsça Asya’nın ortalarından Akdeniz’e kadar yayılan eski bir edebi dildir. Türkçenin en çok etkilendiği dillerden biri olduğu için Farsça öğrenerek alacağınız Farsça eğitimler sayesinde Türkçe kelimelerin kökenleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İran ile ticari ilişkileri olan şirket çalışanları ya da İran ile ilgili ticari, kültürel çalışmalar yapan kişiler için Farsça programımız profesyonel ekibimiz tarafından düzenlenmiştir.

KURS DETAYLARI

Dalton Dil Stüdyo Farsça kursu dersleri öğrencilerin dilin 4 temel yönü olan okuma, yazma, dinleme, konuşma yetilerini geliştirmeye yönelik oluşturulmaktadır. Bu sayede kelime dağarcığınızı genişletip gramer konularını günlük iletişim diyalogları içine yerleştirerek öğreneceksiniz.

Dalton Dil Stüdyo Farsça kursu Avrupa Dil Portfolyosuna uygun (CEFR) başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm seviyeleri içerir.Uyguladığımız eğitim modeli gereği yetenekleriniz doğrultusunda keyif alarak rahat bir ortamda Farsça dil becerinizi geliştireceksiniz.

  • Gerekli Seviye: Minimum A1
  • Sınıf mevcudu: Birebir ve VIP

AMAÇLAR

Dalton Farsça eğitimi sınıflarında öğrenimi daha etkin kılmak için sınıfların mevcudu düşüktür.

Küçük grup eğitiminde öğretmenler öğrencilerin dil ihtiyaçlarına ve taleplerine göre dersler hazırlayabilir ve böylece eksik olduğunuz alanları Farsça seviyenizi yükselterek giderirsiniz.

Kursumuz Okuma, yazma, konuşma, dinleme yetilerinizi destekleyerek, kelime dağarcığınızı geliştirir ve akıcı konuşmanızı sağlar.

KALİTE GÜVENCESİ

Pedagojik eğitim almış uzman kadromuz tarafından alınan eğitim kalitesinin yüksek olması ve öğrencilerin sınıfta daha aktif olması için küçük grup eğitimi verilmektedir.

Her ay düzenli olarak eğitim danışmanı (koçu) tarafından öğrencilerin eğitim süreci izlenir, raporlanır ve rapor öğrenciye sunularak her kişinin yeteneği doğrultusunda yönlendirme yapılır.

Kurs bitimi ve kur atlama sınavlarından başarısız olan öğrencilerin devamsızlıklarına ve ödev takibine bakılarak tekrar ücretsiz kurs yenileme hakları vardır.

DALTON AKTİVİTELERİ

Dalton Dil Stüdyo Farsça kursuna kayıt olmuş öğrenciler ücretsiz Dalton Aktivitelerine katılabilirler. Aktiviteler katılıp hem Farsça dil becerilerini geliştirip hem de sosyalleşebilirler. Dil ve kültür birbirinden ayrılmaz bir bütündür. Dil, sosyal yapının ve kültürün aynası durumundadır. Bu noktadan yola çıkarak Dalton Dil Stüdyo Fars kültürünü öğrencileriyle birlikte yaşatıyor…

  • Sinema Günleri
  • Kültürel Söyleşi ve Seminerler
  • Mini Kültür Festivalleri
Seviye Tespit Sınavı
Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.