site menu

Yaşam İçin Türkçe!

  Ege’nin incisi İzmir’de Türkçe eğitimi almak yabancılar için bir avantaj olacaktır. Amacımız İzmir’deki yabancıların Türkçeyi severek öğrenmelerini sağlamaktır. Şehrin tüm olanaklarını kullanarak hazırlayacağımız sosyal aktivitelerimizle, öğrenciler Türkçe dil becerilerini geliştireceklerdir. Dalton Dil Stüdyo'da yabancılara Türkçe eğitiminde gerçek yaşama dayalı konuşma ve yazma pratiğine odaklı dersler verilmektedir.

Türkçe Akıcılığınızı Arttırın!

  Dalton Dil Stüdyo yabancılara verilen Türkçe dersleri, iletişim temelli ve öğrenci merkezli olduğu için en ideal eğitimdir. Anadili Türkçe olmayan kişilerin anadil seviyesinde akıcı konuşmalarını sağlayacak özel programlardır.

Tarihi Şehir İzmir’de Öğrenmenin Yanında Keşfetme Deneyimini Yaşayın!

  Yabancılara Türkçe Eğitimi programına katılanlara özel, belirli periyotlarla düzenlenen şehir turları yabancıların İzmir’e kolayca adapte olmalarının yanında sosyalleşmeleri için harika bir deneyim olacaktır. İzmir’i adım adım keşfetmelerini sağlayacak bu turlar Türkçe pratik kazanmaları için de büyük bir fırsattır.

Dalton Dil Stüdyo’da birbirinden farklı özel etkinliklerle Türkçe akıcılığınızı geliştirin!

  Dalton Akademi öğrencilerine özel hazırlanmış; sosyokültürel etkinlik ve aktivitelerine katılım sağlayarak Türkçe dil gelişiminizi en üst düzeye çıkarın.

  • Gerekli Seviye: Minimum A1
  • Sınıf Mevcudu: Birebir ve VIP

Seviye Tespit Sınavı
Biz Sizi Arayalım

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kurslarımız ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olun.